About Us

We must explain to you how all seds this mistakens idea off denouncing pleasures and praising pain was born and I will give you a completed accounts of the system and expound.

Contact Info

123/A, Miranda City Likaoli Prikano, Dope United States

+0989 7876 9865 9

info@example.com

Duyurular

GAMADOR KÜLTÜR SANAT ETKİNLİKLERİ

TOPLU HİKAYELER

Gamador Kültür Sanat Etkinlikleri kapsamında GAMADOR ASSIST tarafından GAMADORLULARA özel düzenlenen Tiyatro Kültür Sanat etkinliğimize katılım ücretsizdir

Gamador Assist

Teknik Hizmetler

Teknik hizmetler olarak görevimiz projenin tamamlanıp kat maliklerine teslimi aşamasında başlamaktadır. Teknik Hizmetler, genel uygulamada ortak alanlarda yürütülen her türlü bakım, onarım ve önleyici faaliyetleri kapsar.

Finans ve Mali İşler

Finans ve mali işler, şirketlerin başarısı için önem taşır. Finansal hedefler belirlemede, bireysel veya işletme mali durumunu değerlendirmede profesyonel finans uzmanlarımız ve mali danışmanlarımız ile destek vermekteyiz.

Müşteri Hizmetleri

Müşterilerimiz soru, talep, şikayet ve önerilerini Apsiyon site yönetim programımız aracılığı ile entegre çalışan Bulutfon santral teknolojisi ile Gamador Assist Müşteri Hizmetlerimize bağlanarak 7/24 canlı destek alabilmektedirler.

Gamador Assist Hakkında

Gamador Assist, Gamador İnşaat’ın konut ve ticari projelerinin dışarıdan yönetilmesi yerine Entegre Tesis Yönetimi anlayışıyla, tamamen profesyonel ve kurumsal bir yaklaşımla kendi bünyesinde yönetilmesi amacıyla 2022 yılının başında hayata geçirilmiş bir oluşumdur. Bu sayede, Gamador çatısı altındaki mevcut ve ileride tamamlanacak tüm projelerin; temizlik, güvenlik, peyzaj bahçe bakım, teknik ve idari kadroların kendi bünyesinde ve dışarıdan ek bir hizmet ya da danışmanlık almayı gerektirmeyecek ölçüde bir kalite ve profesyonellikle yönetilmesi amaçlanmaktadır. Gamador Assist olarak vizyonumuz; projelerimize değer katmanın yolunun koşulsuz müşteri memnuniyetinden geçtiği bilinciyle bilindik site yönetimi faaliyetlerinin çok ötesinde özelleştirilmiş Premium hizmetlerle bir fark yaratmaktır.

Gamador Prime

Prime Kids Club

Çocuklar için, kapalı çocuk oyun alanları, macera adası, uçurtma tepesi, bisiklet sürüş parkuru ve özel günlerde gösteri ve kutlamalar Gamador Prime Kids Club’ta. Her ay etkinlik salonumuzda kukla, tiyatro, illüzyon ve sinema gösterileri ile çocuklarımız keyifli vakit geçiriyor.

Prime Party House

Gamadorlu ailelerimizin doğum günü, baby shower, diş partisi gibi sosyal etkinliklerle misafirlerini ağırlayabileceği özel alan dizayn ediyoruz. Serbest kullanım imkanı olan bu alanlarda sakinlerimiz istedikleri gibi süsleme, ikram, müzikli ve görsel etkinliklerini gerçekleştirebilirler.

Prime Fit Club

Profesyonel spor ekipmanları ile donatılmış Kapalı ve açık spor alanlarımızda düzenlenen spor aktivitelerine ek olarak aletli ve aletsiz pilates derslerimize grup veya tekil olarak spor eğitmenlerimizin beraberinde düzenli spor aktivitelerinde bulunabilirsiniz.

Prime Art Studio

El işi, ahşap boyama, mozaik gibi tasarım ve hobi uygulamaları için özel olarak tasarlanmış alanlarımızda, sakinlerimiz serbest çalışma yapabileceği gibi belirli aralıklarla düzenlenen alanında uzman eğitmenlerin uygulamalı derslerine katılarak keyifli zamanlar geçirebilir.

Prime Health Club

Sağlık ve diyet konularında Gamador sakinlerinin sağlıklı yaşam hedeflerini desteklemek için profesyonel bir yaklaşımla hizmet verilmektedir. Mevcut formunuzu koruma konularında hep sizinleyiz. Sağlık kabini hemşire hizmetimizden Gamador üyelerimiz faydalanabilir.

Prime Relax Lounge​

Gamadorluların hoşça vakit geçirebileceği Prime Relax Lounge, aile bireyleri için hazırlanmış özel alanlarda; dart, masa tenisi, playstation, bilardo, langırt ve sinema salonu etkinliklerini kapsar. Projeksiyon cihazımız ile arkadaş ve aileniz ile keyifli vakitler geçirebilirsiniz.

Prime Service

Gamador Assist, Prime Hizmetler çerçevesinde, sakinlerine özel hizmetleriyle yatak yıkama, Gamador Bulvar Teras, cadde mağazaları, Evinizin, mağazanız ve dükkânlarınızın cam temizliği, her marka ve model binek araç koltuk yıkama hizmetlerini vermektedir.

Mutlu Müşteriler

Gamador Prime Hizmet Etkinlikleri

İletişim

704. CAD. NO: 1C
DAİRE: 57 KEÇİÖREN, 06280 Keçi̇ören/Ankara

Tel:+90 530 918 34 33

All Rights Reserved Copyright ©2023